Eerste dag heropening Gedenkstätte Berlin-Hohenschönhausen kent goede belangstelling

De rondleidingen bij de Gedenkstätte Berlin-Hohenschönhausen zijn vandaag weer hervat. Er kwamen meteen enkele belangstellenden af op deze heropening van de voormalige DDR-gevangenis.

Over de heropening van deze voormalige gevangenis en de lopende tentoonstelling is vanavond om 19.30 uur bij RBB een nieuwsitem te zien.

Rondleidingen in het Duits worden elk uur op het hele uur tussen 10.00 en 16.00 uur aangeboden.
De rondleidingen, die zijn aangepast aan de hygiëne- en afstandsregels, duren zestig minuten. Het aantal deelnemers is beperkt tot negen personen.

Aanmelden kan online of telefonisch via: 030-98.60.82.30.

Ter plaatse is het dragen van neus- en mondbescherming verplicht. Bezoekers kunnen dit desgewenst voor 5 euro bij de bezoekersdienst kopen. De lockers zijn om hygiënische redenen niet te gebruiken. Vandaar wordt aangeraden geen grotere bagage mee te nemen.

Naast de rondleidingen is de permanente tentoonstelling ‘Inhaftiert in Hohenschönhausen’ geopend en kan bezocht worden in overeenstemming met de hygiëne- en ontruimingsregels.

Foto: Facebook Gedenkstätte Berlin-Hohenschönhausen

Geef een antwoord